Türkiyenin En Gelişmiş Elit Arkadaşlık Sitesi Modülü

Teknolojinin ve internetin gelişmesiyle birlikte pek çok alanda da gelişmeler ve değişiklikler yaşandı. Bundan olumlu yönde ve en çok etkilenen alan da arkadaşlık siteleri olmuştur. Dünyanın gelişmesi, sosyalliğin artması ancak bu sosyalliğin sanal mecralara taşınmasıyla insanların birbiriyle doğrudan iletişimleri azalmış ancak sanal dünyada etkilemişleri de bir hayli artmıştır. Artık birçok arkadaşımızı sosyal mecralardan takip ediyor, oradan bilgi alıyor, oradaki paylaşımlarıyla hayatından haberdar oluyoruz. Yalnızca dostluklar ve arkadaşlıklar değil aynı zamanda özel ilişkiler de aynı şekilde yol almış ve sanal dünyaya taşınmıştır.

Silibra Teknoloji gelişen değişikliklere ayak uydurmak amacıyla son kullanıcıya cevap vermek için Sosyal Ağ, Arkadaşlık Sitesi, Buluşma Sitesi, Sevgili Bulma Sitesi gibi hizmetler sağlayan modülünü satışa sunmuştur. Ülkemizde ve dünyada referans gösterilebilecek bir çok arkadaşlık sitesi Silibra Teknolojinin geliştirdiği bu sistemi kullanmaktadır.

Üstelik hem web siteniz olsun hemde uygulamarınız… Görüntülü Görüşme, Sesli Görüşme, Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Ayrıcalıklarından Faydalanın.

    SİZDE KENDİNİZE AİT ARKADAŞLIK SİTESİ KURMAK İSTERSENİZ LÜTFEN BİZE ULAŞIN

 7/24 Destek Hattımız  0541 771 2039