SILIBRA

mermer üretim yazılımları mermer yazılımları

Mermer Üretim Yönetimi

Mermer Üretim Yönetimi

Maden dünyasında özellikle de mermer sektörü içerisinde mermer üretimi yapan pek çok işletme ihtiyaçlarına göre kendilerine özgü olan bir yazılıma gereksinim duymuştur. Mermer üretimi yapan firmalar çok iyi bilirler ki mermer üretimi oldukça karmaşık bir yapıya sahip ve disiplinize etmesi zor bir alandır. Bu nedenle de mermer üretim yönetimi yazılımlarına gereksinim doğmuştur. Bu ihtiyaçları gören ve bu yönde büyük geliştirmelere ön ayak olan Silibra Teknoloji ve İnovasyon firmamız mermer sektörü ve doğal taş üretim firmaları için Martı ERP adını vermiş olduğu özel bir mermer yazılımı geliştirmiştir. Diğer bir adı marble software olan maden yazılımı olarak da bilinen Martı ERP madencilik sektöründeki ve mermer üretim yapan firmalar için oldukça iyi niteliklerde ve kolaylaştırıcı özelliklerde bir yardımcı yazılım programı olmuştur.

Maden ve mermer sektöründeki ihtiyaçlar


ışığında özel olarak yazılan ve tasarlanan yazılımımız kolay ve anlaşılabilir arayüzü ile herkes tarafından kolaylıkla benimsenip kullanıma hazırdır. Kolaylıkla kendinize uyarlayabileceğiniz ve firmanız için de büyük raporlamaları basite indirgeyerek ancak en verimli şekilde sunumlaştıran Martı ERP mermer yazılımı firma bünyesinde yönlendirici ve ışık tutan bir nitelikte olacaktır. Martı ERP yazılımı geliştirilirken bilakis doğal taş sektöründeki analizleri göz önünde tutup bu ihtiyaçlar ışığında geliştirmelerde bulunduk.

. Üretim sürecinden, muhasebesel evraklara, sevkiyat aşamalarından stok takibine kadar her ince detayı düşünülmüş olup taleplerinize göre özel olarak yazılan Martı ERP, mermer yazılımları sektöründe büyük başarılara imza atmıştır. Martı ERP yazılımları sayesinde pek çok işlemleriniz kolaylaşacak ve aynı zamanda da veri analizleriniz hızlanacaktır. Firmanız ne denli büyüdüğünü, ne kadar ileriye gidebildiğini, tüm işlem aşamalarını, hedeflerinize ne kadar ve ne hızda ulaşabildiğinizi, personellerinizin ve müşterilerinizin takibini kolaylıkla yapabileceksiniz.

Tüm bunlara ek olarak muhasebesel işlerinizi de yönetebilecek, çeklerinizi, senetlerinizi, alacaklarınızı, vereceklerinizi, stok takibinizi ve carili çalışmış olduğunuz müşterileriniz ile durumlarınızı da kolaylıkla tek bir panelden ölçümleyebileceksiniz. Martı ERP mermer yönetim yazılımı ile ürettiğiniz plakaların hangi bloklar tarafından üretildiğini gözlemleyebileceksiniz. Ürünlerinizin stoklarını çeşitli kriterlere göre ayrıştırabilecek ve raporlayabileceksiniz.

Örneğin ebatlarına ya da taş numaralarına göre tüm stok verilerinizi birkaç basit işlem ile analiz edebileceksiniz. Martı ERP yazılımları maden yönetim yazılımı olması sebebi ile tüm maden ve mermer sektöründe yer alan firmaların bütün ihtiyaçlarını ön görmüş ve bu doğrultuda geliştirilmiştir. Firmanız bünyesine alacağınız Martı ERP özel yazılımı ile tüm bu saydığımız raporlamalara, veri ve analizlere ek aynı zamanda sevkiyatlarınızın takibini de yapabilecek ve herhangi bir aksaklığı henüz daha oluşmadan önleyebileceksiniz. Maden ve mermer üretimi firmalarınız için özel olarak hazırlanan mermer yazılımları ile ihtiyacınız olan ve ihtiyacınızdan çok daha fazlasına ulaşabileceksiniz.