SILIBRA

Maden Yazılımı

Maden ve mermer sektörü özellikle de mermer üretimi oldukça karmaşık bir yapısı olan ve disiplin altına alınması zor bir alandır. Bu nedenle de mermer üretimi yapan firmaların büyük bir kısmı mermer üretim yönetimi yazılımlarına ihtiyaç duymuştur. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda Silibra Teknoloji ve İnovasyon firmamız tam da doğaltaş üretim yapan firmalar ve bilakis mermer üretimi yapan işletmeler için Martı ERP yazılımını geliştirmiştir. Martı ERP mermer yönetim yazılımı olarak özel niteliklerde geliştirilmiştir.

Maden Yönetim Yazılımı Martı ERP Nedir?

Biraz Martı ERP yazılımından bahsedecek olursak; 2014 yılında maden sektöründe gözlemlenen yönetim eksikliğine karşın kendini göstermiştir. Martı ERP bünyesinde çalışan 600 ‘ü aşkın personeli ile hem iş süreçlerini yönetmenize olanak tanır hem de maden ve mermer sektörlerindeki yazılım eksikliğini büyük ölçüde giderir. Martı ERP maden ve bilakis mermer sektöründe gözlenen pek çok sorunu hızlı bir şekilde çözmenize yarayan yazılımlar üretmiştir. Başlıcaları şöyledir; mermer üretiminden satışına, pazarlama çalışmalarından çek ve senet takiplerine, liste oluşturulmasına kadar tüm departmanlarınızda aktif rol oynayabilecek bir yazılımdır. Martı ERP maden yazılımı ya da  mermer yazılımları ihtiyacı olan her firma için kolaylıkla uygulanabilir ve özelleştirilebilir bir sektördür. Şirket iç hacminiz ve büyüklüğünüz fark etmeksizin büyük, küçük ya da orta ölçekli tüm mermer üretimi ve mermer üretim yönetimi yapan firmaların kullanabileceği bir yazılımdır.

Martı ERP diğer bir adıyla marble software sektörel bazda oluşan ihtiyaçlara çözüm olmak ve birden fazla sayıda excel raporlamalarını tek bir yazılım altında toplamayı hedeflemiştir. Hem işleyişinizi hem maliyetlerinizi hem de raporlamalarınızı ve analizlerinizi tek bir programa ve yazılıma entegre eden Martı ERP maden yönetim yazılımı ile işlemlerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde çözüme ulaştıracaksınız. Martı ERP aynı zamanda departmanlar arasındaki koordinasyonları da sağlamanıza yardımcı olur. Yetki verdiğiniz tüm personellerinizden, verdiğiniz yetkiler sınırınca, raporlamalar talep edebilirsiniz. Böylelikle hem iş dağılımını kolaylaştırmış hem de her bir konuyu ve detayı sorabileceğiniz direkt yetkili kişiye ulaşabileceksiniz. Ayrıştırıcı ve toparlayıcı özellikleri bir arada bulunduran Martı ERP mermer yazılımı dilediğiniz noktalarda analizler yapabilir dilediğiniz uygulamalarla toplu raporlamalar elde edebilirsiniz.

 

Martı ERP Yazılımları ile Neler Yapılabilir?

Silibra Teknoloji ve İnovasyon firmamız tarafınca geliştirilen Martı ERP maden ve mermer sektörü için büyük gelişimlere imza atmıştır. Martı ERP maden yazılımı ile üretmiş olduğunuz plakaların hangi bloklar tarafından üretildiğini rahatlık görebilirsiniz. Ayrıca stoklarınızı ebat bilgilerine, taş numaralarına ve çeşitli özelliklere göre de raporlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra sevkiyatlarınızı sektörel bazda uyarlanan el terminallerine göre daha profesyonel yönetebilirsiniz. Maliyetlerinizi hesaplayabilir bu bağlamda da taş ebatlarınız bazında incelemeler yapabilirsiniz. Martı ERP mermer yazılımları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden erişebilirsiniz.

Write A Comment