SILIBRA

mermer üretim yazılımları mermer yazılımları

Mermer Üretim Yönetim Programı

   Madencilikte sektöründe olan ve özellikle de mermer üretimi yapan pek çok işletme standart yazılımlar kullanmaksızın kendi ihtiyaç ve taleplerine özgü programlar ve de yazılımlar kullanmak isterler. Madencilik sektörü özellikle de mermer üretiminde yer alan firmalar için mermer  yazılımı programı oldukça önem teşkil eden ve kolaylaştırıcı bir yazılımdır.

   Silibra Teknoloji ve İnovasyon tarafından geliştiren Martı ERP olarak adlandırılan mermer yazılımı sayesinde hem müşterilerinize ait detaylı verilere hızlıca ulaşabilecek aynı zamanda da stoklarınıza ait kayıtları kolaylıkla bulabileceksiniz. Mermer üretimi yapan firmalar çok iyi bilirler ki mermer üretimi karmaşık yapıya sahip üstelik oldukça ciddi bir disiplin gerektiren bir alandır. Bu sebeple de özel bir mermer yazılımı ihtiyacı doğmuştur. Tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen Martı ERP kolay ve anlaşılabilir olacak şekilde geliştirilmiş arayüzü ile oldukça sevilmiş ve benimsenmiş bir yazılımdır.

Martı ERP yazılımlarında pek çok veriye hızlıca ulaşabilir çeşitli raporlamalar yapabilirsiniz. Bu da hem sektörel bazda hem de şirket içi işleyişlerde işlerinizi hızlandıran ve ileriye taşıyan bir çalışma şekli olmaktadır. Madencilik sektöründe mermer programları gerek üretim sürecinin takibi, gerek sevkiyatın planlanması kısacası tüm aşamalarda büyük bir öneme sahiptir.

Mermer Yazılımı ile Sektörel Değerlerinizi Koruyun ! Satışlarınızı Arttırın. 

Bir doğaltaş üretimi sektöründe en mühim olan nokta ve takibi en zorlu olan kısım üretim aşamalarının nasıl ilerlediği ve ne aşamalarda olduğudur. Üretim kayıt verileri girilirken kullanılacak malzemeyi ve rotayı eşleştirmek üretim sürecinde önemli bir noktadır. Martı ERP mermer programı ile tüm bu aşamaları rahatlıkla izleyebilme yetkisine sahip olacak, detaylı raporlamalar ile planlamalarınızı çok daha iyi bir şekilde yürütebileceksiniz. Ayrıca mermer sektörü için özel olarak geliştirilen Martı ERP sizlere tüm bu kolaylıkların yanında mermer stok takip özelliği de sunmaktadır.


Üretmekte olduğunuz plakaların hangi blok kaynaklı üretildiği görmek ve bu bağlamda izlenebilirlik sağlamak önemli bir nokta ancak çözümlenmesi tek başına zorlu bir aşamadır. Ancak mermer programları belirtildiği üzere doğaltaş üretim aşamalarında gözlenen ve öngörülmesi olanaksız tüm durumlara açıklık getirilecek şekilde hazırlanmıştır. Martı ERP yazılımları ile hem mermer işleme aşamalarınızı kolaylıkla yönetebilecek hem de pek çok daha geliştirilmiş özelliği ile şirket bünyesindeki işleyişlerinizi hızlandıracaksınız. Silibra Teknoloji ve İnovasyon tarafından geliştirilen

Martı ERP ile yapılabilecek işlemlerin başlıcaları şu şekildedir;

  • Mermer yazılımı ile Doğaltaş üretimi yapılırken oluşan tüm planlı ve plansız ürünlerin stok bilgisini takip edebileceksiniz.
  • Herhangi bir makinenizin günlük olarak çalışma kapasitesini ölçümleyecek ve üretim miktarlarına göre yapılandırmalar yapabileceksiniz.
  • Mevcutta bulunan stoklarınızı takip edebilecek ve bu verilere göre ürünlerin miktarlarını rahatlıkla yönetebileceksiniz.
  • Malzemelerinize ait tarih, operatör tarafından işlenme bilgisi ve bundle üzerinde yer alan barkod takiplerini yapabileceksiniz.
  • Şirketler sürecinde en zorlu aşamalarından biri olan sayım ve yükleme gibi işlemlerini takip edebilecek ve buna göre planlamaları mermer yazılımı ile yapabileceksiniz.
  • Çeşitli evraklarınızın takibini, çek ve senetlerinizin planlamalarını cari hesaplarınızı, faturalarınızı yakından takip edebileceksiniz.

Write A Comment